INFOTIP.CZ     ABECEDABYDLENI.CZ     GOLEMGROUP.CZ

Aktuality

Současná situace

24.03.2020

Jsme vám stále oporou

uzávěrky novin pro rok 2020

14.02.2020

Zde naleznete uzávěrky novin GOLEMPRESS pro jednotlivá vydání a regiony pro rok 2020.


Kde všude vychází naše noviny?


Objednávka plošné inzerce

na adrese: inzerce@golempress.cz


Objednávka řádkové inzerce

Text inzerce:

O NOVINÁCH

GOLEMPRESS® - noviny s tradicí

Inzertní noviny GOLEMPRESS® jsou korektním a spolehlivým partnerem v oblasti plošného neadresného direct mailu již od roku 1996.

Za tuto dobu se v novinách vystřídalo řádově několik tisíců spokojených inzerentů. Někteří z nich se rok co rok k této formě oslovení široké veřejnosti opět vrací, což  dokazuje, že tato forma podpory podnikání je stále aktuální a efektivní.

Proč inzertní noviny?

Prvořadým cílem našich novin, je přinést všem inzerentům prospěch a užitek. Noviny jsou jednou z možností pro malé a střední firmy, jak se prosadit na trhu v konkurenci nadnárodních společností vydávajících vlastní inzertní noviny.

Podporu svého prodeje touto formou si mohou dovolit i takové firmy, které nedisponují milionovými prostředky potřebnými k realizaci televizní reklamy. Díky našim novinám, jejich uceleného systému výroby a pravidelné distribuce, jsme schopni oslovit jednotlivé čtenáře (vaše potenciální zákazníky) za velice příznivých finančních podmínek (již od 0,01 Kč).

Inzertní noviny pro zadaný region (okres) jsou distribuovány dle rozlohy v nákladu od 60-100 % domácností a firem dané oblasti. 
V přepočtu na oslovení jednoho čtenáře a jedné adresy jsou noviny GOLEMPRESS® vždy finančně  výhodnější, než konkurenční noviny.
Noviny mají přímý komunikační účinek minimálně 14 dní, přičemž oslovují téměř 100% domácností daného regionu.

Podpora na internetu

Firmy a organizace prezentované v novinách GOLEMPRESS® jsou dále mimo jiné zařazovány do databáze firem IDF www.idf.cz – informační databáze firem, která je využívána v informačním vyhledávacím serveru INFOTIP®www.infotip.cz a na stavebním serveru www.abecedabydleni.cz - časopis Abeceda bydlení®, kde jsou inzerenti zařazeni na vlastní přání do oborů dle námi vydaného oborového rejstříku. Oborový rejstřík je aktualizován 1x ročně. 

Noviny GOLEMPRESS® jsou umísťovány na internetu na adrese www.golempress.cz, kde je možné si prohlížet vždy poslední 4 vydání v celém rozsahu.

Garance - záruka - spolehlivost

Noviny GOLEMPRESS®  jsou jediné  noviny s plošnou inzercí  v celé ČR, které mají  registrovanou značku a pravidelně ověřený náklad a distribuci nezávislým auditem kontrolními orgány České distribuční a.s..

Charakter novin

Noviny mají rozměr A3, inzertní plocha přesně 28 x43 cm, 5 sloupců po 5,5 cm. Jsou v plnobarevném  provedení s grafickou úpravou inzerátů od profesionálních
a zkušených grafiků
.


Redakce   inzerce@golempress.cz

Bc. Michaela Filipová
Marie Volštátová 

 tel.: +420 465 466 441
 tel.: +420 465 466 443

Obchodní zastoupení >>>

 
Design & code by GOLEM GROUP. Power by infotip.cz. Copyright © 1996 - 2020 GOLEMPRESS®